Literární večer (1.10.)

Ve spolupráci s Domem kultury a Městem Vizovice se uskutečnil literární večer s autorem knihy „Království slivovice aneb Osudy palírníků ve Vizovicích“ Marcelem Sladkowkým.

Týden knihoven (3.10. – 7.10.)

Velké společné říjnové čtení aneb Pocta Boženě Němcové.

Provázkiáda – navažte přátelství s knihovnou.

V úterý 4. října se uskutečnil druhý ročník slavnostního „Pasování dětí na čtenáře Městské knihovny JČ“.

K čemu se rád vracím

Tentokrát jsme se setkali se starostou města Vizovice Vítem Sušilou nad sbírkou básní Jaroslava Seiferta „Koncert na ostrově.“ Hostem večera byla paní Šárka Trávníčková, učitelka ZUŠ Zlín, která přednesla Suitu č. 3 pro sólové violoncello od J. S. Bacha.

Četba na pokračování (15.6.)

„Četba na pokračování“ – „Maminko, tatínku, babičko, dědečku, této… přijď si mě poslechnout!“ Akce určená tentokrát žákům prvních tříd, kteří nám předvedli, jak se naučili číst. Nejlepší čtenáři byli odměněni knihou.

Vycházka do vizovických hor (27.5.)

3. vycházka do vizovických hor, pořádaná knihovnou a TJ Sokol. Počasí bylo náramné, doslova letní.

Březen měsíc internetu

Internet pro nezaměstnané a důchodce zdarma.

„Babinec nejen u internetu.“

K čemu se rád vracím 15.4.

Literární večer na téma „K čemu se rád vracím“ s poezií Jiřího Žáčka. Hostem večera byl Miroslav Hromádka.

Výstava únor

Knihovna uspořádala výstavu u příležitosti výročí českého loutkaře Matěje Kopeckého.

Literární večer (4.2.)

Literární večer s profesorem PaedDr. Jaroslavem Vencálkem, CSc. nad jeho knihou „Zlínský kraj genius loci“.