+420 577 019 582  info@knihovnavizovice.cz
dnes otevřeno 9:00 - 11:00, 12:00 - 17:00 h

Týden knihoven (2.10. – 7.10.)

Knihovna uspořádala několik akcí pro děti. 2. října to bylo „Velké společné říjnové čtení“, dětem se četlo z knihy Geralda Durrella „Mluvící balík.“ Kromě čtení mohly děti i malovat, a to tentokrát na chodník u knihovny, aby k nám každý našel cestu – „Po veselém chodníku vesele do knihovny.“ V průběhu celého týdne si mohli zájemci prohlédnout výstavu „Jak knihovna cestovala po Vizovicích“, která mapovala historii míst, kde knihovna sídlila.

akce06_spolcte2_small akce06_spolcte1_small akce06_povesel5_small akce06_povesel4_small akce06_povesel3_small akce06_povesel2_small akce06_povesel1_small akce06_cestamon1_small

Četba na pokračování (6.6. a 7.6.)

Do knihovny přišli žáci 2. tříd a předvedli nám i některým přítomným rodičům, jak umí číst – Četba na pokračování – „Maminko, tatínku, babičko, dědečku, této… přijď si mě poslechnout!“

Vycházka do vizovických hor (2.6.)

4. vycházka do vizovických hor, pořádaná knihovnou a TJ Sokol, se uskutečnila i přes nepřízeň počasí.

K čemu se rád vracím 21.4.

Literární večer, na téma „K čemu se rád vracím…“ tentokrát se Zuzanou Štalmachovou při setkání s poezií Josefa Kainara.

Malování kraslic a tvoření velikonoční výzdoby (12.4.)

Našim hostem byla paní Anna Krocová, která předvedla dětem zdobení velikonočních kraslic pomocí vosku.

Malá knihovnická dílnička u internetu (22.3.)

Všichni zájemci mohli navštívit knihovnu a vyrobit si něco pro radost. Dospělí si vyzkoušeli práci s internetem.

Dámská jízda u internetu (15.3.)

V rámci „Března měsíce internetu“ se dámy kromě informační sítě seznámily i s novými knihami a časopisy. Současně proběhla i burza starých a vyřazených časopisů.

Bezbariérově se do knihovny dostanete přes městský úřad, výtahem do 1. patra a doleva chodbou.