+420 577 019 582  info@knihovnavizovice.cz
dnes otevřeno 12:00 - 17:00 h  
| Čtenářské konto

Informujte se o aktuálním dění, ekonomice a zajímavostech z domova i ze světa! Nově půjčujeme Hospodářské noviny a Deník N.

Přijďte si přečíst nebo vypůjčit nově odebírané tituly novin. Městská knihovna Josefa Čižmáře nyní odebírá tituly denního tisku Hospodářské noviny a Deník N.

Hospodářské noviny je český celostátní deník zaměřený na ekonomiku a politiku. Vychází 5× týdně a v knihovně jej odebíráme v tištěné formě každý pátek. V rámci digitálního předplatného máte dostupná všechna čísla i archiv.

Deník N je český nezávislý deník založený v roce 2018. Deník N vychází ve všední dny v tištěné podobě a je dostupný také v placeném digitálním formátu. I ten odebíráme každý pátek a našim čtenářům nabízíme přístup k digitální verzi.

Tablet s digitálním předplatným si můžete půjčit na čtení v knihovně, ale také domů. Tablet půjčujeme všem registrovaným čtenářům zdarma oproti podpisu*. Na tabletu si můžete nejen číst digitální předplatné Hospodářských novin a Deníku N, ale také vyzkoušet eVýpůjčky a Audiovýpůjčky. Spolu s tabletem si můžete vypůjčit i bezdrátová sluchátka. Více informací vám poskytnou knihovnice osobně, nebo na e-mailu info@knihovnavizovice.cz a na telefonním čísle 577 019 582 .

* Zapůjčení tabletu domů je vázáno na podepsání dohody o výpůjčce. Za nezletilé čtenáře může tuto dohodu podepsat zákonný zástupce osobně v knihovně.

Zpět na aktuality

Kontakt

Městská knihovna Josefa Čižmáře
Masarykovo nám. 1007
763 12 Vizovice

+420 577 019 582
info@knihovnavizovice.cz

Bezbariérově se do knihovny dostanete přes městský úřad, výtahem do 1. patra a doleva chodbou.